PRAWO DLA WAS

O nas

Serwis Lawas.pl powstał w celu umożliwienia Państwu dostępu do profesjonalnej pomocy prawnej poprzez szybki dostęp do porad prawnych on-line oraz kompleksową obsługę w sprawach związanych z uzyskaniem należnego odszkodowania, innych sprawach sądowych, czy windykacją należności.

Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższej skuteczności w prowadzonych przez nas sprawach i podejmowanych działaniach.

 

Kim jesteśmy?

 

Serwis lawas.pl został stworzony przez grupę doświadczonych prawników, którzy znając realia rynku wychodzą naprzeciw swoim Klientom. Członkami naszego Zespołu są adwokaci, radcowie prawni, aplikanci oraz prawnicy, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali w kancelariach prawnych oraz w sądach.

 

Co robimy?

 

Wchodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów utworzyliśmy możliwość uzyskania porad prawnych on-line. Dzięki temu rozwiązaniu, nie muszą Państwo szukać prawnika oraz spotykać się z nim. Wystarczy, że wyślą Państwo zapytanie do nas, a odpowiedź zostanie udzielona w ciągu jednego dnia roboczego, a nawet szybciej.

W sprawach o odszkodowanie nasz Zespół posiada bardzo bogate doświadczenie. We wszystkich sprawach dążymy do jak najwyższej satysfakcji Klienta, wszystko co robimy i zamierzamy zrobić jest uzgadniane z Klientem. Dla Nas zadowolenie Klienta jest na pierwszym miejscu, podstawą naszej firmy są relacje partnerskie z Klientem.

W sprawach związanych z windykacją kontaktujemy się z Dłużnikami na etapie polubownym, sądowym oraz egzekucyjnym. Naszym priorytetem w tych sprawach jest oparcie na partnerskich relacjach, bezpośredni kontakt z Dłużnikiem oraz negocjowanie warunków spłaty zadłużenia.

Dodatkowo świadczymy usługi na rzecz Dłużników w celu obrony jego majątku przed bezprawną windykacją.

Natomiast w obsłudze prawnej firm oraz osób fizycznych zapewniamy bardzo bogatą wiedzę oraz doświadczenie, który uzyskaliśmy w trakcie dotychczasowej praktyki zawodowej. Większość z nas również prowadziła lub prowadzi własne działalności gospodarcze – wiemy zatem doskonale, z czym muszą się borykać przedsiębiorcy w naszym kraju.

Nie jest dla nas ważne, czy jesteś osobą fizyczną, małą firmą, czy dużym podmiotem gospodarczym. Wszystkich traktujemy tak samo. Dla naszych Klientów jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę oraz staramy się z Nimi tworzyć relacje partnerskie, co jest ważne i korzystne dla obu stron.

 

opinie naszych użytkowników