• Zasady współpracy

  Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub kontakt telefoniczny.
   

  1. W sprawie odszkodowań:

  Prześlij nam swoje dokumenty. Przeanalizujemy je wnikliwie, a następnie skontaktujemy się z Tobą w przypadku pytań. Im więcej dowiemy się o sprawie, tym większe szanse na wygraną. Za zapoznanie się ze sprawą nie pobieramy żadnego wynagrodzenia.

  Po ustaleniu stanu faktycznego i prawnego otrzymają Państwo od nas informację, co w danej sprawie można zrobić. Od Państwa będzie wtedy zależało, czy podpiszą Państwo z nami umowę na obsługę w danej sprawie.

   

  Jak informujmy o tym co dzieje się w sprawie?

  W naszej firmie podchodzimy do sprawy indywidualnie – jeden pracownik zajmuje się Państwa sprawą kompleksowo. Każda decyzja jest skonsultowana z Państwem oraz dostają Państwo kopię pism, jakie sporządzamy i otrzymujemy w trakcie postępowania.

   

  Ile wynosi nasze honorarium?

  Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, wszystko zależy od stopnia skomplikowania sprawy, wysokości dochodzonego roszczenia oraz negocjacji z Klientem. W umowie znajduje się ustalona kwota procentowa od uzyskanej kwoty oraz koszty zastępstwa procesowego.

  Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych oraz wynagrodzenia za uzyskane dla Państwa środki na leczenie lub nieskapitalizowaną rentę.

   

  2. Obsługa firm:

  Podstawową zasadą współpracy przy obsłudze firm jest zawarcie umowy na czas określony lub nieokreślony. Każda firma jest inna – forma prawna działalności, przedmioty działalności oraz problemy, jakie należy rozwiązywać. Nasze wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie i dostosowane do Państwa potrzeb. W ramach prowadzonych usług proponuje kontakt osobisty, jak również za pomocą środków porozumiewania się na odległość (e-mail, telefon). Przedsiębiorcy, którzy podpisali z nami umowę, co miesiąc otrzymują od nas raport o wykonanych czynnościach.

   

  3. Windykacja:

  W zakresie windykacji proponujemy dwie wersje współpracy. Pierwsza propozycja to działamy w Państwa imieniu dążąc do jak najszybszego odzyskania należności. Mogą nam Państwo zasugerować, byśmy prowadzili swoje działa tak, aby nie zrazić/utracić Waszych Klientów. Druga propozycja – mogą Państwo nam sprzedać swoją wierzytelność. W tej formie odkupujemy od Państwa dług i zaczynamy nasze działania, polegające na odzyskaniu już naszej wierzytelności, a Państwo mają kłopot z głowy.

  Nasze wynagrodzenie w zależności od wybranej wersji jest ustalane indywidualnie.

  Dodatkowo nasza firma prowadzi Anty-Windykację, aby z niej skorzystać należy podpisać z nami umowę. Polega to na obronie dłużnika przed bezprawną windykacją. Nasze wynagrodzenie również jest ustalane indywidualnie.

   

  4. Sprawy Sądowe:

  W sprawach sądowych wymagamy przekazania nam dokumentów. Dopiero po zapoznaniu się z dokumentacją jesteśmy w stanie Państwu przedstawić naszą propozycję. Jeśli będą Państwo chcieli skorzystać z naszej pomocy, to wymagamy podpisania umowy oraz pełnomocnictwa.

   

  Ile wynosi nasze wynagrodzenie?

  Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, wynagrodzenie zależy od stopnia skomplikowania, wysokości dochodzonego roszczenia oraz negocjacji z Klientem jest ustala kwota procentowa od uzyskanej kwoty oraz koszty zastępstwa procesowego.

   

  5. Zasady współpracy z Przedstawicielami:

  Nasza firma jest otwarta na współpracę z osobami pozyskującymi potencjalnych Klientów na terenie całego kraju. Jeśli są Państwa zainteresowani współpracą z Nami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.